Záruka

Záruka

Euronom poskytuje svojim zákazníkom na tepelné čerpadlá, solárne systémy aj systémové nádrže automaticky záruku 5 rokov.

Poistenie tepelného čerpadla.

-Súkromné osoby

Keď si zakúpite tepelné čerpadlo od spoločnosti Euronom budete automaticky krytý poistením 5 rokov.  Akékoľvek poškodenie či porucha sú v Euronom automaticky kryté poistkou zariadenia.

-Právnické osoby

Toto poistenie automaticky nadobúda účinnosť po uplynutí dvojročnej záruky na tovar a trvá ďalšie 3 roky. Týmto poistením máte primeranú ochranu po dobu 5 rokov.

Kontaktujte nás pre viac informácií a cenovú ponuku.

Euronom je súčasťou skupiny IDESTA.

Euronom sa aktívne angažuje v rozvoji produktov a trhu. Sme súčasťou skupiny IDESTA.

Idesta

Staňte sa naším partnerom.

Zavolajte si pre informácie o najbližšom predajcovi / inštalatérovi.

Udržateľné teplo.

Dôraz kladieme na produkty vytvárajúce udržateľné teplo. Naše systémové nádrže podporujú kombinovanie rôznych vykurovacích telies ako sú solárne kolektory, krbové vložky, či peletkové a plynové pece. Našou základnou myšlienkou je že trvalé teplo a trvalé produkty by mali ísť ruka v ruke. Tepelné čerpadlá sú z nehrdzavejúcej ocele ktorá poskytuje najlepšiu ochranu proti našim poveternostným podmienkam. Vďaka nerezu sú tiež elegantné a diskrétne – ako malý kus strieborného šperku pre Váš domov. Euronom poskytuje svojim zákazníkom na tepelné čerpadlá automaticky záruku 5 rokov.

ambassador (1)