Zámer a vízia spoločnosti

Podnikateľský zámer

Vyvíjať a vyrábať vysokoefektívne výrobky produkujúce udržateľné teplo odovzdané do vody(Tepelné čerpadlá a systémové nádrže) a tiež doplnkové produkty ako solárne kolektory, krbové vložky a peletové či plynové pece. Ktoré svojou dokonalou kompatibilitou pomáhajú posilniť celkovú ponuku spoločnosti Euronom.

Naša vízia.

Rozširovať zameranie a schopnosti efektívne kombinovať rôzne tepelné ťahy do udržateľných nákladovo efektívnych riešení .

Euronom je súčasťou skupiny IDESTA.

Euronom sa aktívne angažuje v rozvoji produktov a trhu. Sme súčasťou skupiny IDESTA.

Idesta

Staňte sa naším partnerom.

Zavolajte si pre informácie o najbližšom predajcovi / inštalatérovi.

Udržateľné teplo.

Dôraz kladieme na produkty vytvárajúce udržateľné teplo. Naše systémové nádrže podporujú kombinovanie rôznych vykurovacích telies ako sú solárne kolektory, krbové vložky, či peletkové a plynové pece. Našou základnou myšlienkou je že trvalé teplo a trvalé produkty by mali ísť ruka v ruke. Tepelné čerpadlá sú z nehrdzavejúcej ocele ktorá poskytuje najlepšiu ochranu proti našim poveternostným podmienkam. Vďaka nerezu sú tiež elegantné a diskrétne – ako malý kus strieborného šperku pre Váš domov. Euronom poskytuje svojim zákazníkom na tepelné čerpadlá automaticky záruku 5 rokov.

ambassador (1)