O nás

O nás.

Euronom je súčasťou skupiny Mecaterm Idesta Group a tým sa zaväzujeme investovať do inovácií a rozvíjať kvalitu produktov inteligentného vykurovania.

Švédska spoločnosť Euronom je už dlhú dobu v popredí vývoja energeticky úsporných produktov s vysokou účinnosťou. Naša základná myšlienka je vyrábať tepelné čerpadlá a systémové nádrže, ktoré budú kombinované s ďalšími zdrojmi energie ako sú, solárne panely, peletkové či plynové pece a krbové vložky pre optimálny ohrev vody.  Svoje prvé tepelné čerpadlá vzduch / voda sme vyvinuli už v roku 1977.

Euronom je súčasťou skupiny IDESTA.

Euronom sa aktívne angažuje v rozvoji produktov a trhu. Sme súčasťou skupiny IDESTA.

Idesta

Staňte sa naším partnerom.

Zavolajte si pre informácie o najbližšom predajcovi / inštalatérovi.

Udržateľné teplo.

Dôraz kladieme na produkty vytvárajúce udržateľné teplo. Naše systémové nádrže podporujú kombinovanie rôznych vykurovacích telies ako sú solárne kolektory, krbové vložky, či peletkové a plynové pece. Našou základnou myšlienkou je, že trvalé teplo a trvalé produkty by mali ísť ruka v ruke. Tepelné čerpadlá sú z nehrdzavejúcej ocele ktorá poskytuje najlepšiu ochranu proti našim poveternostným podmienkam. Vďaka nerezu sú tiež elegantné a diskrétne – ako malý kus strieborného šperku pre Váš domov.Euronom poskytuje svojim zákazníkom na tepelné čerpadlá automaticky záruku 5 rokov.

ambassador (1)